Nuotolinės dirbtuvės „Kūrybinio rašymo eksperimentas“

Nuotolinės dirbtuvės „Kūrybinio rašymo eksperimentas“ (Foto: A. Geibel)
Nuotolinės dirbtuvės „Kūrybinio rašymo eksperimentas“ (Foto: A. Geibel)

Sausio 30 d. 9–10 klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniu būdu vykusiose dirbtuvėse „Kūrybinio rašymo eksperimentas“. Jas vedė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos darbuotoja Malvina Zimblienė.
Gimnazistai sužinojo, kokių savybių reikia, kad taptum geru rašytoju ir iš kur kūrėjai semiasi įkvėpimo. Mokiniai kartu įveikė tuščio puslapio baimę, išbandė ekspresyvaus rašymo metodą, padedantį atskleisti jausmus ir mintis bei gerinantį emocinę sveikatą. Be to, edukatorė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Astai Geibel rekomendavo keletą knygų apie kūrybingumo skatinimą.
Nuoširdžiai dėkojame už puikų pasiūlymą bendradarbiauti, dovanotą laiką ir gerą nuotaiką!

AGe

Nuotolinės dirbtuvės „Kūrybinio rašymo eksperimentas“ (Foto: A. Geibel)
Nuotolinės dirbtuvės „Kūrybinio rašymo eksperimentas“ (Foto: A. Geibel)