Biliardo turnyras 2023

Biliardo turnyras 2023 (Foto: Vakaris. K., Adomas. K. E. Jankūnas)
Biliardo turnyras 2023 (Foto: Vakaris. K., Adomas. K. E. Jankūnas)

Tai vienas iš mėgstamiausių ir laukiamiausių bendrabutyje organizuojamų turnyrų. Pirmą kartą jis buvo surengtas prieš dvidešimt metų. Tuomet mokinio tėvai bendrabučio vaikams padovanojo biliardo stalą, pagamintą Lietuvos įmonėje ,,Kaldera“. Nuo tada kasmet organizuojamas turnyras Kalderos taurei laimėti.
Po dvejų pandemijos metų pertraukos bendrabutyje gyvenantys vaikai vėl susirinko prie biliardo stalo galynėtis dėl turnyro taurės. Turnyras truko visą mėnesį.
Sausio 26 d. vakare mokiniai stebėjo finalines varžybas. Puikų finalistų pasirodymą lydėjo žiūrovų aplodismentai, o vėlų vakarą paaiškėjo turnyro nugalėtojai.
Vyresniųjų žaidėjų grupės finale susirėmė tolygūs varžovai. Sėkmė lydėjo aštuntos klasės mokinį Arą O., kuriam buvo įteikta didžioji turnyro taurė. Antrosios vietos taurė buvo įteikta dvyliktokui Oskarui T. Taurė už trečią vietą buvo skirta vienuoliktokui Jonui K. Reikia paminėti ir vienuoliktokę Ievą L., kuri išdrįso ir gana sėkmingai kovojo vyresniųjų vaikinų grupėje.
Jaunesniųjų grupės varžybų finale triumfavo aštuntos klasės mokinė Angelina O. Jai ir buvo įteikta pagrindinė turnyro taurė. Septintos klasės mokinė Ana B. užėmė antrąją vietą. Trečioji vieta ir turnyro taurė atiteko aštuntokui Pauliui G.
Dėkojame Vakariui K. ir Adomui K. už turnyro akimirkų įamžinimą nuotraukose.

EJ