Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“

Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“
Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“

Lietuvių kalbos institutas paskelbė mokinių kūrybinių darbų konkurso „Kas man yra lietuvių kalba“, skirto valstybinės lietuvių kalbos šimtmečiui, nugalėtojus. Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos ir iš keturių užsienio lituanistinių mokyklų. Vertinimo komisijai teko tikrai nelengvas darbas – iš daugiau nei 600 įvairiausio pobūdžio darbų apie asmeninį santykį su lietuvių kalba išrinkti geriausius.
Didžiuojamės, kad mūsų 9 klasės mokinės Gustės U. darbas buvo įvertintas už originalumą. Gimnazistė savitai pažvelgė į lietuvių kalbos sandarą – pateikė ją kaip neįprastą torto receptą. Konkurso nugalėtoja ir ją konsultavusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel buvo apdovanotos Lietuvių kalbos instituto ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos įsteigtais prizais ir padėkos raštais.

AGe

Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“
Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“
Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“
Apdovanojimas už originalumą kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“