Ant nugalėtojų pakylos – bendrabutyje gyvenantys mokiniai

Ant nugalėtojų pakylos – bendrabutyje gyvenantys mokiniai Ana, Viktorija ir Karolis, bendrabutyje gyvenantys mokiniai, papildė Hiutenfeldo sportinio šaudymo klubo gretas ir pirmuoju bandymu iškovojo titulus Štarkenburgo apygardos šaudymo čempionate. Jis pirmą kartą vyko Hiutenfeldo sporto klubo šaudykloje, kur pneumatiniais ginklais buvo šaudoma į elektroninius taikinius.
Gimnazistai jau prieš metus bendrabučio salėje mokėsi šaudyti lazeriu, tad iš čempionato neteko grįžti namo tuščiomis rankomis. Karolis surinko 268 taškus ir tapo vaikinų grupės čempionu. Ana ir Viktorija kartu su Nele, surinkusios 472,8 taškus, laimėjo komandinį čempionatą. Jaunųjų šaulių komanda, kuriai atiteko antroji vieta, buvo daug silpnesnė (416,4 taškai), o trečioje vietoje likę šauliai surinko tik 352,2 taškus.

AGe

Ant nugalėtojų pakylos – bendrabutyje gyvenantys mokiniai  (Foto: Helmut Günther)
Ant nugalėtojų pakylos – bendrabutyje gyvenantys mokiniai (Foto: Helmut Günther)