Šimtadienis

Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)

Dėl pandemijos, sukausčiusios visą pasaulį, kelerius metus iš eilės nevyko visų laukiama šimtadienio šventė. Sausio 20 d. vakarą abiturientai, dvyliktokai, jų pakviesti svečiai iš kitų klasių, keli buvę mokiniai, gimnazijos vadovė ir mokytojai bendrabučio salėje vėl susirinko švęsti 100 dienų iki brandos egzaminų.
Tryliktokai perskaitė nuotaikingą šimtadienio testamentą ir perdavė dvyliktokams, kitais metais tapsiantiems abiturientais, simbolinį gimnazijos raktą. Vėliau dalijosi gražiausiomis ir linksmiausiomis mokyklos gyvenimo akimirkomis, įamžintomis nuotraukose. Dvyliktokai vakaro dalyviams paruošė įdomią viktoriną.
Šių metų šimtadienis dar kartą įrodė, kokios neįkainojamos dovanos yra bendrystė ir gera nuotaika.

AGe

Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)
Šimtadienis (Foto: A. Geibel)