Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Laisvės gynėjų dienos minėjimas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Laisvės gynėjų dienos minėjimas (Foto: D. Kriščiūnienė)

Kiekvienais metais mūsų gimnazija mini Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Gimnazijos bendruomenė ir šįmet prisijungė prie pilietinės inciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ – nuo pat ryto fojė, koridoriuose, biuruose ir klasėse ant palangių degė žvakutės.
Mokytojos Dalės Kriščiūnienės paruošto stendo nuotraukos priminė Laisvės gynėjų žygdarbį, o neužmirštuolės simbolizavo, kad nepamiršome ir nepamiršime prieš 32 metus sunkiai iškovotos laisvės kainos.
Pirmos pamokos pradžioje prie atminimo stendo mokyklos direkcija, dailės, lietuvių kalbos ir Lietuvos istorijos mokytojos su 5, 11 ir 13 klasių mokiniais dalijosi prisiminimais.
Per pirmą pamoką visų dalykų mokytojai klasėse uždegė po žvakutę, su mokiniais kalbėjosi apie šios dienos istorinę reikšmę ir pagerbė Sausio 13-osios aukas tylos minute. Per pertraukas gimnazijos informacinėje lentoje buvo rodomas filmas apie Sausio 13-osios įvykius. Minėjimą koordinavo direktorės pavaduotoja Irena Sattler.
Dėkojame gimnazijos ūkvedžiui Robertui Kaikariui, informatikos mokytojui Robertui Lendraičiui bei mokytojai Dalei Kriščiūnienei.

SI