„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės

„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)
„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)

Vasario 6–7 d. Nacionalinis Manheimo teatras kvietė apsilankyti Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklyje „Po vandeniu“. Tai režisierės ir aktorės Dominykos Budinavičiūtės monospektaklis anglų kalba, kuriame pateikiamas daugiasluoksnis šiuolaikinio žmogaus vienatvės portretas. Žiūrovai kviečiami atviram pokalbiui apie vienatvę. Ar vienatvę reikia įveikti? O galbūt tik vienatvėje galime pažinti save ir išmokti, kaip būti kartu su kitais žmonėmis? Tema tikrai įdomi, tačiau ir ne iš lengvųjų.
Tad mūsų gimnazijos septintokų, tą dieną apsilankiusių teatre, laukė nemenkas iššūkis. Vis dėlto spektaklio aptarimo metu beveik kiekvienas galėjo įvardinti tai, kas patiko labiausiai. Beveik visi vienbalsiai pritarė, kad spektaklyje vykusiai integruota muzikinė dalis – pačios aktorės atliekamos dainos.
7 kl. moksleivius į teatrą lydėjo mokytojai Robertas Lendraitis ir Povilas Villuveit.
Už galimybę apsilankyti spektaklyje dėkojame gimnazijos Tėvų fondui, kuris finansavo bilietus.
PV

„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)
„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)
„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)
„Po vandeniu” – Kauno valstybinio lėlių teatro gastrolės (Foto: P. Villuveit)