Atvirų durų diena 2023

Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)

Vasario 11 d. mūsų gimnazija vėl plačiai atvėrė savo duris. Atvirų durų diena – puiki galimybė betarpiškai susipažinti su gimnazijos aplinka, pabendrauti su mokytojais, vadovybe ir čia besimokančiais mokiniais. Vasario 16-osios gimnaziją šiais metais aplankė daugybė būsimų mokinių iš Lampertheimo ir jo apylinkių.
Sausakimšoje bendrabučio salėje svečius instrumentiniais kūriniais ir šokiais linksmino talentingi gimnazistai. Direktorė Rasa Weiß ir vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann pasveikino gausiai susirinkusius svečius ir pristatė gimnazijos veiklą.
Atvirų durų dienos dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti visą Vasario 16-osios gimnazijos kompleksą: pagrindinį pastatą, modernų gamtos mokslų priestatą, bendrabutį, parką, Renhofo pilį, biblioteką, koplyčią ir kitas erdves. Stenduose buvo gausu informacijos apie gimnazistų visuomeninę bei popamokinę veiklas. Be to, svečiai galėjo pasigrožėti mokinių dailės darbais.
Mokytojai būsimiesiems gimnazistams organizavo įvairius užsiėmimus. Besidomintieji mūsų gimnazija galėjo atlikti eksperimentus, žaismingai mokytis kalbų, spausdinti trimačiu spausdintuvu, pasigaminti skirtukus ir t.t. Šią dieną vyko įdomios matematikos ir istorijos pamokėlės.
Tryliktokai kvietė ragauti pyragų ir kitų skanėstų. Prie puodelio kavos bendrabučio fojė veikusioje kavinukėje savo įspūdžius aptarinėjo būsimieji gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai, esami ir buvę mokiniai.

AGe

Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)
Atvirų durų diena 2023 (Foto: M. D. Schmidt)