Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“

Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Vasario 8 ir 13 dienomis išplėstinių vokiečių kalbos bei politikos ir ekonomikos kursų gimnazistai dalyvavo seminare „Laimės ieškojimas ir kūrimas“, skirtame baigiamųjų klasių mokiniams (https://www.redesign-you.de/). Dalyvavimą šiame ypatingame renginyje, kurį organizavo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann, rėmė Hopp fondas.
Lavybininkai Gina Schoeler ir Jochen Guertler lydėjo mokinius laimės paieškų keliu. Seminaro metu gimnazistai mokėsi atrasti savo stipriąsias puses ir gebėti priimti silpnąsias. Vadovai kalbėjo apie tai, kaip pakreipti savo gyvenimą ta linkme, kad jis atitiktų asmeninius poreikius, galimybes ir vertybes. Buvo išbandyti įvairūs pozityviosios psichologijos metodai. Mokiniai gavo atsakymus į keletą klausimų, susijusių su ateitimi, mokymusi ir sunkumų įveikimu.
Tai buvo labai turiningas seminaras, kuris leido dviem dienoms pamiršti ruošimosi brandos egzaminams stresą.

AGe

Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Redesign you – Ein Workshop der besonderen Art (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Laimės ieškojimas ir kūrimas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)