Lietuvių kalbos dienų viktorina 2023

Lietuvių kalbos dienų viktorina 2023 (Foto: A. Geibel)
Lietuvių kalbos dienų viktorina 2023 (Foto: A. Geibel)

Vasario 15 d., Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, buvo apdovanoti Lietuvių kalbos dienų viktorinos nugalėtojai.
Valstybinės lietuvių kalbos komisijos organizuojamoje viktorinoje savo jėgas šiais metais išbandė visų klasių mokiniai. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkta po vieną geriausiai užduotis įveikusį gimnazistą. Devyniems laimėtojams direktorė Rasa Weiß ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel įteikė Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir gimnazijos įsteigtas dovanas bei padėkas.
Sveikiname penktokę Augustę V., šeštoką Gabrielių L., septintoką Vėją K., aštuntoką Paulių G., devintoką Ąžuolą O., dešimtoką Taurą J., vienuoliktokę Laurą S.G., dvyliktokę Bernadetą M. ir tryliktoką Gintautą G.
Valstybinei lietuvių kalbos komisijai nuoširdžiai dėkojame už įdomius klausimus ir puikias dovanas.
AGe

Lietuvių kalbos dienų viktorina 2023 (Foto: A. Geibel)
Lietuvių kalbos dienų viktorina 2023 (Foto: A. Geibel)