Dvyliktokai ruošiasi profesinio orientavimo mugei

Berufliche Orientierung - Vocatium 2023 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Dvyliktokai ruošiasi profesinio orientavimo mugei (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Kovo 16 d. dvyliktokai ruošėsi apsilankymui profesinio orientavimo mugėje „Vocatium Rhein-Neckar-Pfalz 2023“. Jos tikslas – vyresnių klasių mokiniams suteikti informaciją apie studijų ir mokymosi galimybes įvairiose aukštosiose mokyklose bei įmonėse. Gimnazistai susitiko su mugės projektų vadove, kuri jiems pristatė renginio konceptą. Susitikimą organizavo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.
Gegužės mėnesį Manheimo SAP arenoje vyksiančioje profesinio orientavimo mugėje dvyliktokai turės galimybę iš anksto suderintu laiku pasirinktų aukštųjų mokyklų ir kompanijų atstovams pateikti rūpimus klausimus ir susitikti su galbūt būsimais darbdaviais.
AGe

Berufliche Orientierung - Vocatium 2023 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Dvyliktokai ruošiasi profesinio orientavimo mugei (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Berufliche Orientierung - Vocatium 2023 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Dvyliktokai ruošiasi profesinio orientavimo mugei (Foto: Dr. G. Hoffmann)