Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos

Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)

Kovo 24 d. katalikiško jaunimo grupė gimnazijos biliotekoje organizavo naktines pamokas. Šiam renginiui, kuriame buvo 22 dalyviai, pasiruošti padėjo kapelionas dr. Virginijus Grigutis ir tikybos mokytoja Dalė Kriščiūnienė. Gimnazistai pamokoms rengėsi iš anksto: Adomas ir Vakaris pasirūpino filmų žiūrėjimo įranga, Jonas su Aru – naktipiečiais, Ieva ir Jonas išrinko filmus, kuriuos visi susidomėję žiūrėjo.
Per pertraukas tarp filmų visi nuoširdžiai diskutavo, aptarinėjo matytų filmų siužetus, rinko labiausiai patinkančius aktorius. Katalikiško jaunimo grupė su savo vadovais užkandžiavo, gėrė arbatą, gaiviuosius gėrimus, vaišinosi saldumynais ir džiaugėsi Ievos su Aru paruoštu vaišių stalu.
Naktinių pamokų pabaigoje Debora ir Noja visus pakvietė sutvarkyti savo buvimo vietą. Netrukus biblioteka vėl tapo tvarkinga ir švari.
Eidamas namo, jaunimas dar ilgai klegėjo, visi buvo labai laimingi, kad turiningai praleido laiką ir pabuvo vienas su kitu. Šis kartu praleistas laikas dar labiau suvienijo grupės narius, naktinės pamokos išliks kaip atsisveikinimo su tryliktokais tradicija.
DK

Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės naktinės pamokos (Foto: D. Kriščiūnienė)