Kitokia muzikos pamoka

Musikunterricht anders (Foto: P. Villuveit)
Kitokia muzikos pamoka (Foto: P. Villuveit)

Kovo 27 d. grupė devintokų ir dešimtokų, lydimi mokytojų Gintaro Ručio ir Povilo Villuveit, išsiruošė į Dietricho Bonhioferio mokyklą (DBS) Veinheime, kur vyko bendros muzikos dirbtuvės su DBS devintokais ir jų muzikos mokytoja Cordula Gross. Tą dieną viešėjo žymi džiazo saksofonininkė Jane Bunnett iš Kanados. Ši muzikantė jau yra pelniusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Į gastroles Vokietijoje ji atvyko su savo grupe „Maqueque“. Grupėje groja penkios talentingos jaunos muzikantės iš Kubos.
Šių dirbtuvių tikslas buvo supažindinti jaunimą su afrokubietiška džiazo muzika, su kita kultūra ir leisti išbandyti įvairius mušamuosius instrumentus. J. Bunnett ir jos grupė ne tik atliko kompozicijas ir dainas iš savo įvairiapusiško repertuaro, bet ir mokė tradicinių kubietiškų ritmų. Nuotaika kilo su kiekviena daina. Visiems buvo be galo smagu mušti ritmą ir net kartu padainuoti ispaniškai.
Popietė Dietricho Bonhioferio mokykloje prabėgo akimirksniu. Tai jau antros bendros abiejų mokyklų muzikos dirbtuvės. Už idėją ir unikalią galimybę dalyvauti projekte Vasario 16-osios gimnazija dėkoja Benui Šmitui ir jo sociokultūrinei iniciatyvai „Creactiv e.V.“
PV

Musikunterricht anders (Foto: P. Villuveit)
Kitokia muzikos pamoka (Foto: P. Villuveit)
Musikunterricht anders (Foto: P. Villuveit)
Kitokia muzikos pamoka (Foto: P. Villuveit)
Musikunterricht anders (Foto: P. Villuveit)
Kitokia muzikos pamoka (Foto: P. Villuveit)
Musikunterricht anders (Foto: P. Villuveit)
Kitokia muzikos pamoka (Foto: P. Villuveit)