Tarptautinis šokių projektas „Šokio ritmu – judam kartu“

Tarptautinis šokių projektas „Šokio ritmu – judam kartu“ (Foto: A. Ručienė)
Tarptautinis šokių projektas „Šokio ritmu – judam kartu“ (Foto: A. Ručienė)

Gimnazijos šokių būrelis (vadovė Audronė Ručienė) dalyvavo virtualiame tarptautiniame šokių projekte „Šokio ritmu – judam kartu“, skirtame Tarptautinei šokio dienai paminėti. Projektą organizavo Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokytojos Eglė Akunienė ir Svetlana Cechmister.
Projektui nufilmuotas ir išsiųstas mūsų gimnazistų šokis „Gumbinė“. Šokėjams akompanavo gimnazijos instrumentinis ansamblis (vadovas Gintaras Ručys). Šokančius gimnazistus filmavo dvyliktokas Justas V., o filmuotą medžiagą apdorojo ir išsiuntė mokytojas Robertas Lendraitis.
AR

Tarptautinis šokių projektas „Šokio ritmu – judam kartu“ (Foto: A. Ručienė)
Tarptautinis šokių projektas „Šokio ritmu – judam kartu“ (Foto: A. Ručienė)