Aštuntos klasės kelionė į Kelną

Klassenfahrt Köln (Foto: J. Zorn)
Aštuntos klasės kelionė į Kelną (Foto: J. Zorn)

Klasės išvyka yra visada įdomiausias mokslo metų nuotykis, kurį klasė gali patirti kartu. Kelionėse mes
geriau pažįstame vienas kitą, susirandame naujų draugų ir tarsi tampame viena šeima. Išvykos mus suvienija, kai darome klaidas, o paskui dėl jų išgyvename, kartu liūdime ir džiaugiamės. Klasės kelionės taip pat svarbios norint pagilinti savo žinias apie Vokietiją ir visą pasaulį bei trokštant tapti savarankiškesniems.
Šiemet mes, aštuntokai, lankėmės Kelne. Miestas prie Reino su žymia katedra žavi savo istorija, kultūrine įvairove ir unikalia atmosfera. Tuo šis miestas mus ir patraukė. Mūsų keturių dienų mokyklinė kelionė buvo kupina puikių potyrių, tokių kaip kelionė Reinu. Mūsų nuomone, tai buvo išvykos kulminacija, nes galėjome nuo laivo denio pamatyti visą Kelną, pasimėgauti geru oru ir atsipalaiduoti nuo vaikščiojimo. Prieš tai buvome ekskursijoje po miestą. Daug žinanti gidė mums pateikė svarbiausią informaciją apie Kelną ir šio puikaus miesto istoriją. Sužinojome, kad Kelno katedra pradėta statyti 1248 metais.
Turėjome daug laisvo laiko ir galėjome patys, pasiskirstę mažomis grupelėmis, apžiūrėti miestą, tai buvo labai smagu. Viešbutyje, kuriame apsistojome, taip pat buvo nenuobodu. Ten gyveno daug kitų vaikų, kurie kaip ir mes buvo klasių išvykose. Jie elgėsi labai maloniai ir draugiškai.
Julija G. (8 kl.)

Klassenfahrt Köln (Foto: J. Zorn)
Aštuntos klasės kelionė į Kelną (Foto: J. Zorn)
Klassenfahrt Köln (Foto: J. Zorn)
Aštuntos klasės kelionė į Kelną (Foto: J. Zorn)
Klassenfahrt Köln (Foto: J. Zorn)
Aštuntos klasės kelionė į Kelną (Foto: J. Zorn)
Klassenfahrt Köln (Foto: J. Zorn)
Aštuntos klasės kelionė į Kelną (Foto: J. Zorn)