Vasario 16-osios gimnazijos gimnazijos draugų ir rėmėjų draugija perdavė lauko baldus „Žaliajai klasei“

Der Verein „Freunde und Förderer des Litauischen Gymnasiums“ überreicht Möbel für „mobiles grünes Klassenzimmer“ (Foto: F. Röder)
Vasario 16-osios gimnazijos gimnazijos draugų ir rėmėjų draugija perdavė lauko baldus „Žaliajai klasei“ (Foto: F. Röder)

Projektą „Žalioji klasė“ jau seniai buvo planuota įgyvendinti, o dabar ši svajonė tapo realybe. Šalia gimnazijos stovi žali ir mėlyni stalai ir suoliukai, kuriuos galima pagal poreikį perstatyti į kitą vietą, bei oro sąlygoms atspari lenta. Tai – naujosios mobilios žaliosios klasės dalis.
Mokytojai turi puikią galimybę, esant geram orui, pamokas vesti lauke. Kai kurie iš jų jau naudojasi šiuo pasiūlymu. Žaliojoje klasėje gimnazistai leidžia laisvalaikį arba per pertraukas užkandžiauja. Žali suoliukai – Gimnazijos rėmimo fondo dovana praverčia švenčiant mokyklos šventes, visus kviečia prisėsti ir pasigrožėti idiliška mokyklos aplinka.
Gimnazijos rėmimo fondo nariai neseniai susitiko ir drauge įsiamžino „žaliojoje klasėje“. Ateinančiais metais planuojama įsigyti dar daugiau stalų ir suolų ir galbūt padovanoti suoliuką, skirtą poilsiui.
AGe

Der Verein „Freunde und Förderer des Litauischen Gymnasiums“ überreicht Möbel für „mobiles grünes Klassenzimmer“ (Foto: F. Röder)
Vasario 16-osios gimnazijos gimnazijos draugų ir rėmėjų draugija perdavė lauko baldus „Žaliajai klasei“ (Foto: F. Röder)
Der Verein „Freunde und Förderer des Litauischen Gymnasiums“ überreicht Möbel für „mobiles grünes Klassenzimmer“ (Foto: F. Röder)
Vasario 16-osios gimnazijos gimnazijos draugų ir rėmėjų draugija perdavė lauko baldus „Žaliajai klasei“ (Foto: F. Röder)
Der Verein „Freunde und Förderer des Litauischen Gymnasiums“ überreicht Möbel für „mobiles grünes Klassenzimmer“ (Foto: F. Röder)
Vasario 16-osios gimnazijos gimnazijos draugų ir rėmėjų draugija perdavė lauko baldus „Žaliajai klasei“ (Foto: F. Röder)