Vasario 16-osios gimnazija švenčia Mindaugo karūnavimo dieną

Viso pasaulio lietuviai liepos 6 dieną, 21.00 val., kuriame pasaulio kampelyje bebūtų, vieningai gieda Lietuvos himną. Palaikyti labai gražią ir unikalią tradiciją šiemet susirinko vietos lietuvių bendruomenės atstovai ir Vasario 16-osios gimnazijos mokytojai bei gimnazistai.
Šeštos klasės vokiečių kilmės mokiniai, kurie Lietuvos himno žodžių mokėsi Lietuvos pažinimo pamokų metu, atėjo ne tik palaikyti savo klasės draugų lietuvių, bet ir išbandyti savo jėgas giedant Tautišką giesmę. Visi kartu sustoję prie Renhofo pilies, laikydami Lietuvos valstybines bei istorines vėliavas, giedojo himną.
Po „Tautiškos giesmės“ giedojimo visi galėjo vaišintis gėrimais ir užkandžiais ir kartu švęsti Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną.
IGL

magicmoment738dec82365345e5b4f3436bcc6436a9