Šeštadieninės mokyklos atidarymas

Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)

Spalio 7 d. Vasario 16-osios gimnazijoje vyko lituanistinės šeštadieninės mokyklos atidarymas. Mokinius pasveikino ir atminimo dovanėles įteikė gimnazijos direktorė Rasa Weiß. Mokytojos Aušra Lorenz ir Dalė Kriščiūnienė su vaikais pasidalino vasaros įspūdžiais ir pakvietė pasiklausyti eilėraščio ,,Metai“. Vaikai puikiai mokėjo priskirti mėnesius atitinkamam metų laikui ir pasakyti, kurį mėnesį yra gimę, linksmai žaidė, atliko įvairias interaktyvias ir pratybų sąsiuvinių užduotis.
Po trumpos pertraukėlės mokinukai apsilankė kūrybiškumo dirbtuvėlėse, kuriose piešė savo rudenišką medį, o jo istoriją pristatė draugams. Vaikai linksmai klegėdami išvyko į namus ir pažadėjo vėl atvykti, žaisti, dainuoti, mokytis lietuviškai skaityti, deklamuoti ir puoselėti lietuviškas tradicijas bei papročius.
DK

Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos atidarymas (Foto: D. Kriščiūnienė)