Svečiai iš Mažeikių

Svečiai iš Mažeikių (Foto: I. G.-Lendraitienė)
Svečiai iš Mažeikių (Foto: I. G.-Lendraitienė)rpt

Spalio 18 d. Vasario 16-osios gimnaziją aplankė gimnazistai iš Mažeikių rajono. Trys mokinių grupės –Jaunųjų tyrėjų grupė, Debatų klubas ir Socialinio teatro grupė – iš Mažeikių Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijų keliavo po Vokietiją pagal „Erasmus+“ programos projektą „Aš esu Valstybė“. Gimnazistai, apsilankę Europos parlamente, esančiame Strasbūre, svečiavosi mūsų mokykloje.
Projekto dalyvius bendrabučio salėje pasitiko direktorės pavaduotoja Irena Sattler, mokytoja Inesa Grikšaitė-Lendraitienė bei Mokinių tarybos pirmininkas Daniel M. (10 kl.) ir jo pavaduotoja Lili-Izabelė M. (12 kl.). Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokytoja Rima Meldaikienė papasakojo apie šio projekto veiklas ir keliones.
Direktorės pavaduotoja Irena Sattler trumpai pristatė gimnaziją. Po to mokytoja Inesa Grikšaitė-Lendraitienė svečiams aprodė mokyklą, bendrabutį, pilį bei parką ir pakvietė mokytojus į 5 klasės Lietuvos krašto pažinimo pamoką. Papietavę gimnazijos valgykloje, svečiai išvyko į Lietuvą.
IS/IGL