Moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės

Moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės (Foto: Ieva L.)
Moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės (Foto: Ieva L.)

Lapkričio 3 d., penktadienį, po pamokų bendrabutyje gyvenantys mokiniai rinkosi bendrabučio fojė į moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves. Jos vyko pavėluotai, nes mokiniai atostogavo, o iškart po rudens atostogų rašė kontrolinius darbus.
Pirmiausia vaikai paruošė bendrabučio fojė kūrybinėms dirbtuvėms, tada puolė pjaustinėti moliūgus. Čia fantazijai nebuvo ribų ir moliūgai įgavo įvairiausias veido išraiškas. Vakare šviečiančios moliūgų grimasos papuošė bendrabučio ir gimnazijos laiptus.
Po vakarienės mokiniai susitiko televizijos kambaryje ir žiūrėjo filmą bei vaišinosi skanėstais.
Džiaugiamės gražiai praleistu laisvalaikiu ir dėkojame gimnazijos valgyklos darbuotojams už pagalbą bei pietums išvirtą skanią moliūgų sriubą. Už organizavimą ir koordinavimą dėkojame direktorės pavaduotojai Irenai Sattler, sekretorei Onai Šiugždinienei, ūkvedžiui Robertui Kaikariui bei mokytojai Inesai Grikšaitei-Lendraitienei.
Ieva L. ir Aras O.