Žiemos šventė 2023

Žiemos šventė 2023 (Foto: A. Geibel)
Žiemos šventė 2023 (Foto: A. Geibel)

Gražia tradicija tapusi Žiemos šventė gruodžio 8 d. vėl vyko po atviru dangumi. Prieš gimnazijos bendrabutį tądien iškilo žiemos miestelis – pridygo šventiškai papuoštų paviljonų, kuriuose gimnazistai pardavinėjo gėrimus, valgius ir rankdarbius, kvietė sukti laimės ratą, dalyvauti skardinių mėtymo varžybose. Tėvų komiteto pirmininkės Evi Hahl surengtose kūrybinėse dirbtuvėse buvo galima pasigaminti popierinius angelus.
Per šventę surinkti pinigai vėliau buvo po lygiai padalinti ir papildė kiekvienos klasės iždą.
Po senuoju ąžuolu esančioje lauko scenoje sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Rasa Weiß, dvasiniu impulsu dalijosi kunigai dr. Virginijus Grigutis ir Thomas Hoeppner-Kopf. Savo pasirodymu apie kūdikėlio Kristaus gimimą širdis sušildė penktokai ir šeštokai. Mokinukus paruošė klasės auklėtojos Andrea Guenther ir Angela Allahyar-Parsa. Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ir šventinę nuotaiką skleidė gimnazijos vokalinio ansamblio, orkestro bei šokėjų pasirodymai (vadovai Gintaras ir Audronė Ručiai). Vakarą dviem kalbomis vedė dvyliktokė Laura S.G. ir dešimtokas Daniel M.
Temstant lauke vis dar sukosi šokėjų poros, netilo dainos. Jaukų renginį karūnavo mokytojų atliekama australų kalėdinė giesmė apie didžiųjų žiemos švenčių laukimą.
AGe