Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą

Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 13 d. Vasario 16-osios gimnazijos katalikiško jaunimo grupė, lydima gimnazijos kapeliono dr. Virginijaus Grigučio ir tikybos mokytojos Dalės Kriščiūnienės, lankėsi Heidelbergo Kalėdų miestelyje, kuris dvelkė kalėdine dvasia ir pasitiko su praeivių šurmuliu, saldumynais bei įvairiais skanėstais. Pasigrožėję blizgučiais ir lempelėmis išpuošta senamiesčio gatve, mokiniai rado čiuožyklą, ne vieną viliojusią dar kelionės metu.
Dauguma gimnazistų išsinuomojo pačiūžas ir, aidint šventinei muzikai, suko ratus ir linksmai klegėjo čiuožėjų sūkuryje. Kiti aplankė kalėdinę mugę, vaišinosi įvairiais skanėstais. Su pakilia nuotaika ir pilni įspūdžių grupės nariai iškeliavo į namus.
Dėkojame gimnazijos administracijai ir visiems, kurie pasirūpino šios kelionės finansavimu ir organizavimu.
DK

Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)
Katalikiško jaunimo grupės išvyka į Heidelbergą (Foto: D. Kriščiūnienė)