Mokinė Svenja Deschl „Atradėjų laboratorijoje“

Sekmadienį, spalio 30 d. vakarą, Darmstadto miesto jaunimo namuose susitiko 16 iš 90 pareiškimus pateikusių jaunuolių, panorusių dalyvauti šieme­tinėje „Atradėjų laboratorijoje“. Tarp jų – ir Vasario 16-osios gimnazijos mokinė Svenja Deschl. Šiemet laboratorijos darbo tema buvo biologija.

Sekmadienį, spalio 30 d. vakarą, Darmstadto miesto jaunimo namuose susitiko 16 iš 90 pareiškimus pateikusių jaunuolių, panorusių dalyvauti šieme­tinėje „Atradėjų laboratorijoje“. Tarp jų – ir Vasario 16-osios gimnazijos mokinė Svenja Deschl. Šiemet laboratorijos darbo tema buvo biologija.
Po trumpo susipažinimo mokiniai pasiskirstė į keturias temines darbo grupes – mikrobiologijos, genetikos, augalų biotechnologijos ir ląstelių biologijos. Pirmadienį mokiniai praleido chemijos ir farmacijos įmonėje Merk, kurioje buvo supažindinti su šiomis darbo sferomis.
Tris dienas mokiniai užsiėmė tyrimais Darmstadto techninio universiteto laboratorijose. Juos globojo universiteto profesoriai ir doktorantai.
Penktadienį, lapkričio 5 d., „Atradėjų laboratorijos“ dalyviai firmos Merk atriume pristatė savo tyrimų rezultatus susirinkusiems svečiams. Vakaro programą mokiniai galėjo sudaryti patys, taigi laisvą laiką jie išnaudojo maloniam bendravimui.