Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018


Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: E. Jankūnas)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: R. Jankūnienė)

Iš širdies į širdį… Taip galima būtų apibūdinti tradicinę Valentino dieną, vasario 14 d. kasmet rengiamą mūsų gimnazijoje. Ir šį kartą nuo ankstyvo ryto gimnazijos durys tapo viena didele širdimi, kuri atsiverdavo kiekvienam, įeinančiam į mokyklą. Berniukai ir mergaitės prie durų pasitiko mokinius, mokytojus ir dovanojo jiems po simbolišką Valentino širdelę.

Už šią kasmet rengiamą šventę esame dėkingi mergaičių bendrabučio vedėjos pavaduotojai Raimundai Jankūnienei, kuriai šį kartą talkino bendrabutyje gyvenantys mokiniai: Aida, Lukas, Smiltė, Emilija, Veronika ir kt. Už puikiai parinktus muzikinius kūrinius dėkojame Lukui ir Aidai. Meilės dienos akimirkas R. Jankūnienė įamžino nuotraukose.


Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: E. Jankūnas)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: R. Jankūnienė)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: E. Jankūnas)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: R. Jankūnienė)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: E. Jankūnas)
Gimnaziją aplankė Valentinas, 2018 (Foto: R. Jankūnienė)