Virtualus pasaulio lietuvių vaikų festivalis

Virtualus pasaulio lietuvių vaikų festivalis (Foto: R. Lendraitis)
Virtualus pasaulio lietuvių vaikų festivalis (Foto: R. Lendraitis)

Gruodžio 6 d. mūsų gimnazijos atstovai dalyvavo virtualiame pasaulio vaikų festivalyje „T.Y.čia“. Pasaulio lietuvių metams skirtą renginį organizavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru.

Dvyliktokė Vėjūnė Čemeškaitė, vienuoliktokas Justinas Gečas ir lietuvių kalbos bei Lietuvos pažinimo mokytoja Asta D`Elia virtualiame festivalyje atstovavo Vasario 16-osios gimnazijai. Jie trumpai prisistatė, žiūrovus supažindino su savo mokykla, pasveikino Lietuvoje gyvenančius mokinius. Dainomis ir šokiais publiką džiugino šokių ansambliai ir chorai. Beje, festivalyje dalyvavo ir buvęs mūsų gimnazijos mokinys Viktoras Diawara.

Informatikos mokytojas Robertas Lendraitis tiesioginės transliacijos metu buvo atsakingas už techniką. Renginį, kurį vedė Indrė Stonkuvienė, buvo galima pamatyti internete arba Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

AD