„Jaunimo rinkimai 2021“

Politik mitgestalten – wählen gehen – die Juniorwahlen zur Bundestagswahl 2021 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Jaunimo rinkimai 2021“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Rugsėjo 22 d., artėjant Bundestago rinkimams, mūsų gimnazijoje buvo surengtas mokomasis simuliacinis žaidimas „Jaunimo rinkimai 2021“. Jį organizavo politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann. Mokomojo simuliacinio žaidimo tikslas – jauniems žmonėms formuoti įprotį dalyvauti rinkimuose ir ugdyti mokinių gebėjimą argumentuotai priimti sprendimus.
Mūsų gimnazijoje balsuoti galėjo visi norintys 10–13 klasių mokiniai. Jaunimo rinkimų komisiją sudarė ir rinkimų eigą prižiūrėjo pagilinto politikos ir ekonomikos kurso dvyliktokai. Komisijos nariai suskaičiavo balsus ir mūsų mokyklos rezultatus užregistravo Berlyne.

AD
Rezultatus galite pamatyti štai čia: www.juniorwahl.de, #juniorwahl, Facebook puslapyje Juniorwahl, Instagram ir Twitter.