Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija

Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)
Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)

Spalio 22–24 dienomis Renhofo pilyje vyko tarptautinė mokslinė konferencija, kurios metu buvo paminėtas Lietuvių Kultūros Instituto 40-asis mokslinės ir kultūrinės veiklos jubiliejus. Be to, buvo pagerbtas prieš metus į amžinybę iškeliavusio instituto įkūrėjo bei ilgamečio vadovo dr. Vinco Bartusevičiaus atminimas ir pristatyta jo knyga „Vokietijos lietuviai 1950–1990 metais“.
Mūsų gimnazijos direktorė Rasa Weiß per šią mokslinę konferenciją sakė sveikinimo kalbą ir skaitė pranešimą apie Vasario 16-osios gimnazijos istoriją ir dabartį. Abiturientas Justinas Gečas pristatė savo darbus, kurie konkursuose laimėjo aukščiausias prizines vietas, ir deklamavo eilėraščius.

AD

Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)
Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)
Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)
Lietuvių Kultūros Instituto mokslinė konferencija (Foto: M. D. Schmidt)