Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje

Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: E. D'Elia)
Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: E. D’Elia)

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kasmet organizuoja nacionalinį moksleivių konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija”. Šiais metais buvo išleista dešimtoji (jubiliejinė) konkurso rašinių ir piešinių rinktinė „Atminti – vadinasi gyventi“. Joje išspausdinti geriausi 2018–2021 m. nugalėtojų darbai.
Labai džiaugiamės, kad Justės L. ir Karinos V., buvusių mūsų gimnazijos mokinių, darbai pateko į šį leidinį. Įvadinį žodį sudarytojos Otilijos Daniūnienės prašymu knygai rašė laureates ruošusi lietuvių kalbos ir literatūros bei Lietuvos pažinimo mokytoja Asta D’Elia. Autorių nuotraukomis ir spalvingais piešiniais išmargintoje knygoje slypi daug prasmingų pasakojimų ir apmąstymų.
Nuoširdžiai dėkojame už puikias knygas, kurias gavo ne tik abi mokinės ir mokytoja Asta, bet ir buvusi kolegė Marytė Dambriūnaitė-Šmitienė. Rinktinėje yra išspausdinta šios ilgametės Vasario 16-osios gimnazijos mokytojos šeimos istorija.

AD

Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: M. D. Schmidt)
Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: M. D. Schmidt)
Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: E. D'Elia)
Du mūsų mokinių darbai nacionalinio konkurso rašinių ir piešinių rinktinėje (Foto: E. D’Elia)