Pirmoji vieta Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Profesijų kilmė“

Pirmoji vieta Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Profesijų kilmė“ (Foto: R. Lendraitis)
Pirmoji vieta Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Profesijų kilmė“ (Foto: R. Lendraitis)

Birželio 6 d. nuotoliniu būdu vyko Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuoto Tarptautinio kūrybinių darbų konkurso „Profesijų kilmė“ baigiamasis renginys. Šįmet konkurso organizatorė Asta Sakalienė pakvietė mokinius rašyti sakmes. 4–8 klasių mokiniai iš Lietuvos, Airijos, Belgijos ir Vokietijos sukūrė ir atsiuntė net 111 kūrinių.
Prisiminusi šio pasakojamosios tautosakos žanro ypatumus, mūsų gimnazistė Gustė U. parašė dvi sakmes. Kadangi negalėjo nuspręsti, kuris kūrinys geriau pavyko, į konkursą nusiuntė abu darbus. Nugalėtojus iš atskirų klasių grupių rinko net penkiolikos narių vertinimo komisija. Didžiuojamės, kad Gustė septintų klasių grupėje laimėjo pirmą vietą. Mokinę konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.
Ir mokinė, ir jos mokytoja buvo apdovanotos LR Seimo nario Deivido Labanavičiaus, konkurso globėjo, padėkos raštais ir prizais. Be to, viena Seimo nario padėka skirta ir Vasario 16-osios gimnazijai.
AD

Pirmoji vieta Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Profesijų kilmė“ (Foto: R. Lendraitis)
Pirmoji vieta Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Profesijų kilmė“ (Foto: R. Lendraitis)