10 klasės išvyka į Bochum

10 klasės išvyka į Bochum (Foto: A. D'elia, A. Süß)
10 klasės išvyka į Bochum (Foto: A. D’elia, A. Süß)

Liepos 4–6 dienomis 10 klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Asta D`Elia ir informatikos mokytoju Armin Suess lankėsi Rūro srityje (vok. Ruhrgebiet), Bochum mieste. Antrasis klasės auklėtojas Marcel Ruschau puikiai suplanavo kelionę, deja, pats joje dalyvauti negalėjo. Vasario 16-osios gimnazijos tėvų fondas skyrė finansinę paramą šiai išvykai organizuoti.
Pirmą dieną dešimtokai įsikūrė jaukiuose Bochum jaunimo nakvynės namuose, aplankė botanikos sodą ir savarankiškai apžiūrėjo miestą. Antrosios dienos ryte gimnazistai išsiruošė plaukioti keturvietėmis kanojomis ar apžiūrėti Vokietijos kalnakasybos muziejų. Vakare grupė lankėsi žinomame miuzikle „Starlight Express“. Paskutinę dieną dešimtokai smagiai leido laiką atrakcionų parke „Movie Park“ ir pavargę, bet puikiai nusiteikę grįžo namo.
AD