Klasės kelionė į Liorachą (Lörrach) – nepamirštama ir kupina nuotykių

Klassenfahrt 2022- ein unvergessliches und abendteuer volles Erlebnis (Foto: J. Zorn)
Klasės kelionė į Liorachą (Lörrach) – nepamirštama ir kupina nuotykių (Foto: J. Zorn)

Be galo džiaugėmės, kai sužinojome, kad šiemet, po ilgo pandemijos laikotarpio, bus rengiama klasės išvyka. Ir kas galėjo pagalvoti, kad ji bus tokia graži?!
Mūsų klasės kelionę galima būtų suskirstyti į tris dalis: apsilankymas Liorache, išvyka į Bazelį bei šaudymas lazeriais (lazer tag) .
Pirmą dieną aplankėme Liorachą (šiame mietelyje nakvojome). Jis yra Badeno-Viurtembergo žemės pietuose, prie sienos su Šveicarija. Senamiestis buvo labai gražus, ir apsipirkti buvo labai smagu. Prisipirkome daugybę dalykų: skanių saldumynų, knygų ir drabužių. Puikiai praleidę laiką senamiestyje, važiavome atgal į jaunimo nakvynės namus.
Kitą dieną praleidome Bazelyje. Ši išvyka man patiko labiausiai. Bazelis buvo pilnas gražių gatvių ir architektūros paminklų. Žinojome, kad Šveicarijoje viskas brangu, bet tikrai nemanėme, kad taip kentės piniginės. Taip pat nustebome, kai mūsų klasės draugas Joramas ten susirado naują draugą.
Tą pačią dieną šaudėme lazeriais, bet jau nebe Bazelyje, o Liorache. Kitaip būtų buvę per brangu. Žaidimas buvo labai smagus, nes buvo labai įdomu ir juokinga. Kadangi aš lazeriais šaudžiau pirmą kartą, man sekėsi prasčiausiai.
Mes puikiai praleidome laiką jaunimo nakvynės namuose. Mūsų klasė iš tikrųjų buvo neklaužadų klasė. Su kitais mokiniais žaidėme su vandens balionais ir darėme daugybę kitų beprotiškų ir įdomių dalykų. Tačiau visa tai liks mūsų maža paslaptimi.
Visiems mano klasės draugams šioje klasės išvykoje buvo labai smagu. Tai buvo viena iš gražiausių kada nors vykusių ekskursijų. Tikimės, kad kitos klasės patirs kažką panašaus, nes mes tikrai niekada nepamiršime šios kelionės.
Julija G. (7 kl.)

Klassenfahrt 2022- ein unvergessliches und abendteuer volles Erlebnis (Foto: J. Zorn)
Klasės kelionė į Liorachą (Lörrach) – nepamirštama ir kupina nuotykių (Foto: J. Zorn)
Klassenfahrt 2022- ein unvergessliches und abendteuer volles Erlebnis (Foto: J. Zorn)
Klasės kelionė į Liorachą (Lörrach) – nepamirštama ir kupina nuotykių (Foto: J. Zorn)