Kelionė laivu

Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)

Liepos 14 d. gimnazijos šokėjai, muzikantai ir dainininkai, lydimi šokių mokytojos Audronės Ručienės ir muzikos mokytojo Gintaro Ručio, susiruošė į mokslo metų ir koncertinės veiklos baigimo kelionę. Nuo Bingeno miesto prieplaukos į Sankt Goarshauseną grupė laivu plaukė Reino upe.
Šis regionas laikomas vienu iš gražiausių šalyje. Upės šlaituose matėsi besidriekiantys vynuogynai, uolų viršūnėse stūksančios viduramžių pilys, pakrantėje įsikūrę viduramžių miesteliai.
Mokiniai, išlipę Sankt Goarshausene, patraukė link paslaptingomis istorijomis apgaubtos Loreley uolos. Įveikę 396 laiptus, mokiniai įkopė į uolos viršūnę ir prieš juos atsivėrė kvapą gniaužianti panorama. Pasistiprinę gimnazijos valgyklos virėjų paruoštais pietumis, mokiniai laiptais leidosi nuo kalvos žemyn ir grožėjosi puikiais vaizdais. Belaukdami atplaukiančio laivo, dar turėjo laisvo laiko pasidairyti po miestelį. Laivui plaukiant prieš srovę, kelionė atgal truko ilgiau, tačiau akį prikaustantys upės krantų vaizdai neleido nuobodžiauti.
AR

Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)
Kelionė laivu (Foto: A. Ručienė)