Buvusio gimnazisto dovana

Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)

Buvęs Vasario 16-osios gimnazijos mokinys Walteris Siebertas gimnazijos mokiniams padovanojo du paspirtukus. Walteris mūsų gimnazijoje pradėjo mokytis 1953 m. sausio 26 d., o 1958 m. balandžio 22 d. jam buvo įteiktas brandos atestatas. Gimnazijoje jis praleido 5 metus, kuriuos su džiaugsmu prisimena. Walteris gyvena Manheimo mieste, jis nepamiršta ir aplanko savo buvusią mokyklą, stengiasi padaryti ką nors gero ir gražaus mūsų mokiniams.
Gimnazistai nuoširdžiai dėkoja už dovaną.
Linkime mūsų buvusiam mokiniui sėkmės ir laukiame naujų susitikimų.
IS

Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)
Buvusio gimnazisto dovana (Foto: I. Sattler)