Padangę raižo gervių klyksmas, į mokyklą vėl kviečia rudenėlis!

Padangę raižo gervių klyksmas, į mokyklą vėl kviečia rudenėlis! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Padangę raižo gervių klyksmas, į mokyklą vėl kviečia rudenėlis! (Foto: D. Kriščiūnienė)

Rugsėjo 17 d. į balionais papuoštą Vasario 16-osios gimnazijos bendrabučio salę sugužėjo per vasarą ūgtelėję vaikai. Linksmai nusiteikę ir nešini gėlėmis, mokiniai rinkosi į mokslo metų pradžios šventę šeštadieninėje mokykloje. Su džiaugsmu mokinius pasitiko gimnazijos direktorės pavaduotoja Irena Sattler ir mokytojos Dalė Kriščiūnienė bei Aušra Lorenz. Direktorės pavaduotoja pasveikino mažuosius lietuvių kalbos mylėtojus su pirma diena mokykloje, palinkėjo ir toliau aktyviai mokytis lietuvių kalbos ir puoselėti lietuviškas tradicijas.
Vaikučiai išgirdo Eduardo Mieželaičio eiliuotą pasaką „Zuikis Puikis“. Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai su mokytojomis atliko įvairias užduotis, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, vaišinosi zuikio Puikio pyragu ir nusifotografavo su pačių padarytais zuikučiais. Zuikis Puikis paliko mažiesiems pilną kuprinę dovanų. Mokiniai labai džiaugėsi dovanėlėmis ir laimingi išsiskirstė į namus.

AL