Savanorystės diena 2022

Freiwilligentag 2022 am Litauischen Gymnasium (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Savanorystės diena 2022 (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Per savanorystės dieną „Mes kažką nuveiksime“ (vok. „Wir schaffen was“) Lampertheimo mieste buvo įgyvendinti 25 projektai. Keturi iš jų („Mokomoji mokinių bendrovė“, „Mokyklos sodas ir daržas“, „Aplink parką“ ir „Žalioji klasė“) buvo realizuoti mūsų gimnazijoje. Savanorystės dienos projektus nuo 2014 metų mūsų mokykloje organizuoja ir koordinuoja vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.
Rugsėjo 17 d. Romuvos sodyboje susirinko daug aktyvių tėvelių, mokinių, gimnazijos darbuotojų ir bičiulių. Talkininkai, pasipuošę mėlynos spalvos marškinėliais, skirtais šiai ypatingai dienai, kibo į darbą. Jie taisė siuvimo mašinas, ravėjo lysves, grėbė lapus, tvarkė mokyklos kioskelio patalpas ir vyresniųjų klasių poilsio kambarį, gražino žaliąją edukacinę erdvę. Per pietų pertrauką savanoriai vaišinosi gimnazijos virėjų pagaminta moliūgų sriuba ir mėsininko Bluem dovanotais mėsos gaminiais.
Nuoširdžiai dėkojame pagalbininkams ir rėmėjams, kurie finansiškai parėmė ar paaukojo medžiagų projektų įgyvendinimui! Tariame ačiū firmai „Hornbach“ ir Gimnazijos rėmimo fondui.

AGe