Linkėjimai iš Amerikos


USA Auslandsjahr Update No.2 (Foto: Amelie Vogl)
Linkėjimai iš Amerikos (Foto: Amelie Vogl)

Pagal programą vyresniųjų klasių moksleiviams, norintiems vienerius mokslo metus mokytis užsienio šalies mokykloje, į Ameriką yra išvykę vienuoliktokės Julia Hoerl ir Amelie Vogl.

Gimnazistės mūsų mokyklos bendruomenei reguliariai siunčia laiškus, kuriuose aprašo savo gyvenimą svetur.

Amelie Vogl gyvena ir mokosi Jutos valstijoje. Neseniai ji aplankė ir saulėtą Kaliforniją. Be to, gimnazistei buvo suteikta galimybė JAV sostinėje Vašingtone susipažinti su Amerikos politine sistema. Amelie laiške aprašo, kaip ji su šeima, pas kurią gyvena, šventė Padėkos dieną ir pirmąsias Kalėdas toli nuo savo gimtinės.

Mokslo metai užsienio šalies mokykloje – puiki galimybė susipažinti su svečios šalies kultūra, švietimo sistema, įgyti tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių, pagilinti kalbos žinias, įgyti naujos gyvenimiškos patirties ir išbandyti savo savarankiškumą.

A.D.